Často kladené otázky


Prečo v zozname destinácií chýba toľko krajín?

V zozname destinácií sú krajiny, o ktorých je napísaný aspoň jeden blog. Jednotlivé destinácie si vyberám náhodne z tých, ktoré som v minulosti navštívil. Nie je mojou ambíciou zhromaždiť informácie o všetkých krajinách sveta niekde z internetu, ale len o tých, ktoré som osobne navštívil a môžem tak o nich podať autentické a overené informácie.

Snažím sa postupne dopĺňať všetky destinácie, ktoré som navštívil, ale ešte to zrejme chvíľku potrvá, než tam budú všetky.


Prečo v jednotlivých destináciách chýbajú niektoré mestá a miesta?

Dôvod je rovnaký ako v prípade destinácií – v rámci danej krajiny sú uvedené mestá a miesta, ktoré som osobne navštívil a napísal som o nich (alebo napíšem) blog, v ktorom si môžete prečítať detaily o mojej návšteve daného miesta.


Prečo je kvalita fotiek tak nízka?

Všetky fotky na tomto blogu sú moje vlastné, odfotené starým kompaktným fotoaparátom. Nie som bohužiaľ žiadny fotograf a fotografie nie sú účelom môjho cestovania. Používam ich len pre ilustráciu danej lokality, tento blog však píšem s dôrazom na poskytnutie informácií cestovateľom a nie na umeleckú stránku.


Kde získať informácie, ktoré v článku o danom mieste alebo krajine nie sú?

Pokiaľ by ste pre vašu cestu potrebovali nejakú informáciu, ktorá v článku o danej destinácii chýba, môžete sa spýtať priamo v komentári pod daným článkom, cez kontaktný formulár alebo v diskusnom fóre, ktoré sú dostupnom cez odkazy v hlavnom menu hore.


Čo ak narazím na informáciu, ktorá je už neaktuálna?

Všetky tu uvedené informácie sú platné k dobe, keď som v danej krajine cestoval. V prípade, že narazíte na nejakú informáciu, ktorá už nie je aktuálna, budem rád ak ma na ňu upozorníte komentárom pod danou stránkou, kontaktným formulárom alebo e-mailom.


Z čoho je blog financovaný?

Tvorba tohto cestovateľského blogu je mojím hobby a financujem ho z vlastných zdrojov. Nie je mojou ambíciou z neho urobiť zárobkovú aktivitu. Pokiaľ by ste jeho prevádzku chceli podporiť, môžete tak učiniť tým, že využijete pre kúpu ubytovania/leteniek a iných cestovateľských služieb odkazy, ktoré sa nachádzajú v jednotlivých článkoch tohto blogu. V prípade, že tak urobíte, sa cena pre vás samozrejme nijak nezvyšuje, len tým predajcovi dáte najavo, že ste si ubytovanie či letenku našli prostredníctvom tohto blogu. Nijak netrvám na tom, aby ste tak činili, ale za každú podporu som samozrejme vďačný a je vítaná.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie komentáre

Kategórie